JeugdSeniorenCompetitie

Jeugd

Groene Ster heeft actieve jeugdspelers

Read More

Senioren

Iedere Dinsdagavond spelen de senioren

Read More

Competitie

volgt

Read More

Competitie 2020-2021

Alle wedstrijden

Tijdstip Schema Ronde Groep Nr Thuis Uit Uitslag Status
do 10-9-2020 20:00 6e divisie – 6e divisie afd. 15 1 1 SMASHING MAASDAM 1 GROENE STER BV 3 2-6
do 10-9-2020 20:00 7e divisie – 7e divisie veer afd. 1 1 1 SMASHING MAASDAM 2 GROENE STER BV 4 6-2
zo 20-9-2020 09:30 5e divisie – 5e divisie afd. 12 2 1 GROENE STER BV 1 OOSTERHOUT BC 2 4-4
zo 20-9-2020 09:30 6e divisie – 6e divisie afd. 12 2 1 GROENE STER BV 2 RIBAD BV 5 5-3
zo 20-9-2020 09:30 6e divisie – 6e divisie afd. 15 2 1 GROENE STER BV 3 NIEUWERKERK BC 6 3-5
zo 20-9-2020 09:30 7e divisie – 7e divisie veer afd. 1 2 1 GROENE STER BV 4 OOSTERHOUT BC 6 3-5
zo 27-9-2020 10:00 5e divisie – 5e divisie afd. 12 3 1 ABC SWINDREGT 2 GROENE STER BV 1
zo 27-9-2020 10:00 6e divisie – 6e divisie afd. 12 3 1 TILBURG BC 1 GROENE STER BV 2
zo 27-9-2020 10:00 6e divisie – 6e divisie afd. 15 3 1 BOOMGAARDSHOEK PBC 3 GROENE STER BV 3
zo 27-9-2020 10:00 7e divisie – 7e divisie veer afd. 1 3 1 ABC SWINDREGT 3 GROENE STER BV 4
zo 4-10-2020 09:30 5e divisie – 5e divisie afd. 12 4 1 GROENE STER BV 1 ROBAD BC 1
zo 4-10-2020 09:30 6e divisie – 6e divisie afd. 12 4 1 GROENE STER BV 2 REESHOF BV 4
zo 4-10-2020 09:30 6e divisie – 6e divisie afd. 15 4 1 GROENE STER BV 3 SCHOLLEVAAR BC 7
zo 4-10-2020 09:30 7e divisie – 7e divisie veer afd. 1 4 1 GROENE STER BV 4 ROBAD BC 3
za 24-10-2020 09:00 5e divisie – 5e divisie afd. 12 1 1 HOEVEN BC 1 GROENE STER BV 1
za 24-10-2020 09:00 6e divisie – 6e divisie afd. 12 1 1 HOEVEN BC 2 GROENE STER BV 2
vr 30-10-2020 20:00 6e divisie – 6e divisie afd. 15 5 1 SMASHING FELLOWS THE 2 GROENE STER BV 3
zo 1-11-2020 09:30 5e divisie – 5e divisie afd. 12 5 1 ZWALUWEN BC DE 4 GROENE STER BV 1
zo 1-11-2020 09:30 7e divisie – 7e divisie veer afd. 1 5 1 ZWALUWEN BC DE 8 GROENE STER BV 4
zo 1-11-2020 12:30 6e divisie – 6e divisie afd. 12 5 1 ZWALUWEN BC DE 7 GROENE STER BV 2
zo 8-11-2020 09:30 5e divisie – 5e divisie afd. 12 6 1 GROENE STER BV 1 SHOT BC 3
zo 8-11-2020 09:30 6e divisie – 6e divisie afd. 12 6 1 GROENE STER BV 2 BEVER BC 4
zo 8-11-2020 09:30 6e divisie – 6e divisie afd. 15 6 1 GROENE STER BV 3 BCRS 5
zo 8-11-2020 09:30 7e divisie – 7e divisie veer afd. 1 6 1 GROENE STER BV 4 OMMOORD BC 2
za 14-11-2020 12:30 6e divisie – 6e divisie afd. 12 7 1 RBB 1 GROENE STER BV 2
zo 15-11-2020 10:00 7e divisie – 7e divisie veer afd. 1 7 1 RIBAD BV 6 GROENE STER BV 4
zo 15-11-2020 11:00 5e divisie – 5e divisie afd. 12 7 1 RILLANDIA SMASHERS BC 2 GROENE STER BV 1
zo 15-11-2020 13:30 6e divisie – 6e divisie afd. 15 7 1 ASTERIX BC 8 GROENE STER BV 3
zo 29-11-2020 09:30 5e divisie – 5e divisie afd. 12 8 2 GROENE STER BV 1 HOEVEN BC 1
zo 29-11-2020 09:30 6e divisie – 6e divisie afd. 12 8 2 GROENE STER BV 2 HOEVEN BC 2
zo 29-11-2020 09:30 6e divisie – 6e divisie afd. 15 8 2 GROENE STER BV 3 SMASHING MAASDAM 1
zo 29-11-2020 09:30 7e divisie – 7e divisie veer afd. 1 8 2 GROENE STER BV 4 SMASHING MAASDAM 2
za 5-12-2020 10:30 7e divisie – 7e divisie veer afd. 1 9 2 OOSTERHOUT BC 6 GROENE STER BV 4
za 5-12-2020 13:00 5e divisie – 5e divisie afd. 12 9 2 OOSTERHOUT BC 2 GROENE STER BV 1
zo 6-12-2020 10:00 6e divisie – 6e divisie afd. 12 9 2 RIBAD BV 5 GROENE STER BV 2
zo 6-12-2020 10:00 6e divisie – 6e divisie afd. 15 9 2 NIEUWERKERK BC 6 GROENE STER BV 3
zo 13-12-2020 09:30 5e divisie – 5e divisie afd. 12 10 2 GROENE STER BV 1 ABC SWINDREGT 2
zo 13-12-2020 09:30 6e divisie – 6e divisie afd. 12 10 2 GROENE STER BV 2 TILBURG BC 1
zo 13-12-2020 09:30 6e divisie – 6e divisie afd. 15 10 2 GROENE STER BV 3 BOOMGAARDSHOEK PBC 3
zo 13-12-2020 09:30 7e divisie – 7e divisie veer afd. 1 10 2 GROENE STER BV 4 ABC SWINDREGT 3
zo 10-1-2021 10:00 5e divisie – 5e divisie afd. 12 11 2 ROBAD BC 1 GROENE STER BV 1
zo 10-1-2021 10:00 7e divisie – 7e divisie veer afd. 1 11 2 ROBAD BC 3 GROENE STER BV 4
zo 10-1-2021 12:00 6e divisie – 6e divisie afd. 12 11 2 REESHOF BV 4 GROENE STER BV 2
zo 10-1-2021 14:00 6e divisie – 6e divisie afd. 15 11 2 SCHOLLEVAAR BC 7 GROENE STER BV 3
za 16-1-2021 09:30 6e divisie – 6e divisie afd. 12 12 2 BEVER BC 4 GROENE STER BV 2
za 16-1-2021 18:30 7e divisie – 7e divisie veer afd. 1 12 2 OMMOORD BC 2 GROENE STER BV 4
za 16-1-2021 19:00 6e divisie – 6e divisie afd. 15 12 2 BCRS 5 GROENE STER BV 3
zo 17-1-2021 13:00 5e divisie – 5e divisie afd. 12 12 2 SHOT BC 3 GROENE STER BV 1
zo 24-1-2021 09:30 5e divisie – 5e divisie afd. 12 13 2 GROENE STER BV 1 RILLANDIA SMASHERS BC 2
zo 24-1-2021 09:30 6e divisie – 6e divisie afd. 12 13 2 GROENE STER BV 2 RBB 1
zo 24-1-2021 09:30 6e divisie – 6e divisie afd. 15 13 2 GROENE STER BV 3 ASTERIX BC 8
zo 24-1-2021 09:30 7e divisie – 7e divisie veer afd. 1 13 2 GROENE STER BV 4 RIBAD BV 6
zo 31-1-2021 09:30 5e divisie – 5e divisie afd. 12 14 2 GROENE STER BV 1 ZWALUWEN BC DE 4
zo 31-1-2021 09:30 6e divisie – 6e divisie afd. 12 14 2 GROENE STER BV 2 ZWALUWEN BC DE 7
zo 31-1-2021 09:30 6e divisie – 6e divisie afd. 15 14 2 GROENE STER BV 3 SMASHING FELLOWS THE 2
zo 31-1-2021 09:30 7e divisie – 7e divisie veer afd. 1 14 2 GROENE STER BV 4 ZWALUWEN BC DE 8